O nás

O nás

V Ekonomických stavbách víme, že zásadní hodnotou každé společnosti je její schopnost být společensky odpovědnou a svému okolí prospěšnou.

Je mnoho aktivit, které podporujeme. Amatérský sport, či rozvoj konkrétních obcí, kde stavíme své domy.


Za životní projekt jsme si v ES zvolili projekt Centra Hájek, který by bez naší velké podpory nevznikl a nemohl by fungovat. Postavit dům je úžasné. Rozchodit dítě, které do té doby samo chodit nemohlo, předčí vše, co jsme si uměli kdy představit.

Spolu to zvládneme!


David Mencl
David Mencl
generální ředitel společnosti Ekonomické stavby
Pomohl jsem vzniku Centru Hájek, těšil se z hezkého životního kroku a byl drcený tím, jak se později vše ukázalo těžké. A nakonec jsem v tom nezůstal sám. Mám kolem sebe v Ekonomkách skvělé lidi. Jsme vděční za svůj úspěch. Jsme vděční, že nám úspěch dává možnost vidět reálné hodnoty a pomáhat. A tak také ti rodiče postižených dětí nezůstanou na svůj boj s osudem sami. Ke Dni dětí v ES otevíráme nový program Spolu to zvládneme. V tomto programu pomůžeme potřebným postiženým dětem. Vybraným 50ti rodinám každý rok s kolegy z ES zaplatíme 100% nákladů na rehabilitaci TheraSuit. A budeme se radovat z každého kroku, který naše děti učiní. Z každého malého pokroku. Protože každý malý pokrok, který urveme osudu zpět, má svoji obrovskou hodnotu.

rodinám jsme pomohli

%

nákladů na léčbu TheraSuit